Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή….
Τον-Την είδες, τον-την γνώρισες, τον-την ερωτεύτηκες τα βρήκατε κι είπατε να φτιάξετε το τσαρδάκι σας!!!
Κι εσύ που είσαι σε όλα αυτά;
Ένα έχω να σου πω!!
Εσύ μπορείς να είσαι ΜΟΝΟ Εσύ!
Όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι…
Έλα λοιπόν να δεις λίγο καλύτερα ποιος είσαι εσύ κι έλα να δούμε πως θα σε ακούς και θα σε φροντίζεις ακόμη καλύτερα!
Σε περιμένουμε σε αυτό το πρωτοποριακό βιωματικό σεμινάριο!
Εισηγητης: Ο Γιαννης Μαυροκοριδης
Iδρυτής της Cross Business Training, αφήνει για λίγο τα ανθρωποκεντρικά εκπαιδευτικά σεμινάρια επιχειρήσεων και έρχεται να ενώσει τις εργασιακές με τις γονεϊκές σχέσεις μας! Να μας δώσει πολύτιμα εργαλεία επικοινωνίας και αυτοεξέλιξης σ’ εμάς τους γονείς, τους εργαζόμενους, τους φίλους, τους αδερφούς, τα ίδια τα παιδιά που έχουμε μέσα μας, σε όλους όσοι θέλουμε να εξελισσόμαστε στην επικοινωνία και στην αγάπη!
Και πως γΙνεται αυτΟ;
ΈΡΧΕΣΑΙ το Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018 στις 17.00 στην αίθουσα σεμιναρίων στην Euromedica – ΑΡΩΓΗ (τέρμα 17ης Νοεμβρίου, Πυλαία) με ανοιχτή καρδιά και μυαλό και αφιερώνεις 4 συγκλονιστικές ώρες μαζί μας!
Κόστος συμμετοχής: 25 ευρώ
Απευθύνσου σε εμάς για όλες τις λεπτομέρειες κράτησης της θέσης ή συμπλήρωσε τώρα τη φόρμα συμμετοχής, πατώντας εδώ.
- Προσοχή! Οι θέσεις είναι περιορισμένες!
- Οι μικροί μας φίλοι δε θα μπορέσουν να παρευρεθούν, όσο κι αν το θέλουμε πολύ! Οι σημαντικές πληροφορίες που θα λάβετε, απαιτούν την αμέριστη προσοχή σας!