Ω
Έλα
το Δεκέμβριο
στο Πλανητάριο
Μετά την τεράστια επιτυχία της περσινής μας γιορτής, αποφασίσαμε φέτος να τη μεγαλώσουμε και να τη μοιραστούμε με όλους σας!
Με μεγάλη χαρά, λοιπόν, σας ανακοινώνουμε τη Χριστουγεννιάτικη γιορτή μας που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 22/12/2016 στο Πλανητάριο της πόλης μας, το Noesis!
Πρόκειται για μία μεγάλη συνάντηση αποχαιρετισμού της παλιά χρονιάς και υποδοχής της νέας, με πολλά εργαστήρια, παιχνίδια, θεατρικές παραστάσεις, προβολές, μουσεία… Χαμόόός!
Θα ήταν, λοιπόν, ιδιαίτερη τιμή για εμάς να γίνετε συνοδοιπόρος σε αυτή τη μοναδική εκδήλωση!
Πρόγραμμα γιορτής
– 17:00 Προσέλευση κοινού
– 17:00 21:00 Ελεύθερο παιχνίδι στα εργαστήρια (Πηλός, Σαολίν Κουνγκ Φου, Χειροτεχνίες, Μουσικοχορευτικές παραστάσεις, πολλές εκπτώσεις , μασαζ για γονείς και πολλά άλλα)
– 18:00- 20:00 Ελεύθερη Είσοδος στο Μουσείο Τεχνολογίας για περιήγηση
– 18:00- 18:40 Προβολή της ταινίας Μαγεμένος Ύφαλος, στο Πλανητάριο, μέγιστης χωρητικότητας 150 άτομα, για θεατές ηλικίας πάνω από 5 ετών (είσοδος μόνο με λαχνό)
– 19:00- 20:15 Παράσταση Μικρός Βορράς- ο Κουκουμπλής στο Αμφιθέατρο, μέγιστης χωρητικότητας 200 άτομα (είσοδος μόνο με λαχνό)
– 20:30 – 21:15 Μαρμέλο Μαρμελάδας, κλείσιμο, χορός
– 21:00 Η μεγάλη Κλήρωση
– 22:00 Αποχώρηση
Σας περιμένουμε όλους στο πιο ξέφρενο πάρτυ όλης της χρονιάς!!