Αγαπητοί μας γονείς! Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε την πρώτη συνάντηση Γονέων και Προπονητών στους Ιχθείς Aqua Club Καλαμαριά!
Το Σάββατο 9 Δεκεμβρίου θα πραγματοποιηθεί αυτή η πρώτη μας συνάντηση, η οποία απευθύνεται σε εσάς τους γονείς, που έχετε κάποιο συγκεκριμένο θέμα να συζητήσετε με τους προπονητές των παιδιών σας, ενώ αφορά μόνο στα παιδιά που μπαίνουν στην πισίνα μόνα τους, δηλαδή χωρίς τη συνοδεία των γονέων, σε όποιο χώρο κι αν κολυμπάτε!
Πώς λοιπόν θα μπορέσω να βοηθήσω το παιδί μου στο θέμα που αντιμετωπίζει κολυμβητικά; Πως θα ενδυναμώσω την κολυμβητική του πορεία και εξέλιξη; Έχει κάποια άρνηση ή είναι κάτι απλό που με τη σωστή καθοδήγηση θα το ξεπεράσει εύκολα και ευχάριστα;
Αυτά και πολλά ακόμη θα συζητήσουμε σ’ αυτήν την πρώτη συνάντηση γονέων και προπονητών!
Συνάντηση γονέων – προπονητών
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017 και ώρες 10:00-14:00
Κλείστε τώρα ραντεβού με τον προπονητή σας! Βρείτε παρακάτω τη φωτογραφία του και κανονίστε μια συνάντηση μαζί του!
Με τη συνάντηση αυτή θέλουμε να δώσουμε τον απαραίτητο χρόνο στην επικοινωνία γονέα και προπονητή, έτσι ώστε να εμβαθύνουμε σε προσωπικό επίπεδο για κάθε παιδί που πιθανόν να αντιμετωπίζει κάποια δυσκολία.
Οι συναντήσεις είναι ιδιαίτερα σημαντικές, καθώς μπορούμε να πάρουμε από κοινού πολλές χρήσιμες πληροφορίες για να υποστηρίξουμε τα παιδιά αποτελεσματικότερα. Για αυτό το λόγο είναι εξαιρετικής σημασίας, να δηλώσετε συμμετοχή, κυρίως οι γονείς που θέλετε να συζητήσουμε συγκεκριμένο θέμα, σ΄αυτήν την πρώτη συνάντηση. Καθώς θα γίνεται θεσμός, θα ακολουθήσουν κι άλλες, για την περαιτέρω πορεία των παιδιών. Θα σας ενημερώσουμε εγκαίρως για τις επόμενες συναντήσεις.
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου θα συναντηθούμε στην Καλαμαριά για αυτό το πολύ σημαντικό και εποικοδομητικό μοίρασμα!
Σας περιμένουμε!!!
Μπορείτε να κλείσετε το ραντεβού σας για το Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017 και ώρες 10:00-14:00 στην Καλαμαριά με τον εκάστοτε προπονητή σας, στα παρακάτω links:
![Γιάννης Μυλωνάς](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2014/05/giannis.jpg)
Γιάννης Μυλωνάς
![Άγγελος Αρχοντίκης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2014/05/IMG_13141-225x300.jpg)
Άγγελος Αρχοντίκης
![Αυγή Χούρλια](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2014/05/20160109_195411-224x300.jpg)
Αυγή Χούρλια
![Ηλίας Ρωσσιάδης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2014/05/20160109_200427-287x300.jpg)
Ηλίας Ρωσσιάδης
![Κατερίνα Παρασκευοπούλου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2014/05/katerina-201x300.jpg)
Κατερίνα Παρασκευοπούλου
![Βούλα Ταυρίδου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2016/09/zumba_IMG_0296-225x300.jpg)
Βούλα Ταυρίδου
![Βασίλης Τσιακίρης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2014/05/ΒΑΣΙΛΗΣ-ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ-280x300.jpg)
Βασίλης Τσιακίρης
![Γιάννης Γιαννούλης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2017/06/giannoulis-e1497253449975-290x300.jpg)
Γιάννης Γιαννούλης
![Δημήτρης Παπαντωνίου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2014/05/IMG_1417-225x300.jpg)
Δημήτρης Παπαντωνίου
![Μαρία - Άσπα Στράτου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2014/05/IMG_1414mariaasp-225x300.jpg)
Μαρία - Άσπα Στράτου
![Κατερίνα Αθανασιάδου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2014/05/IMG_1412-225x300.jpg)
Κατερίνα Αθανασιάδου
![Μαρία Κασκαρίδου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2017/11/IMG_1410_maria-kaskarisou-small-225x300.jpg)