Την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019, 10:00-14:00, στην πισίνα μας στην Καλαμαριά θα πραγματοποιηθεί η πρώτη φετινή συνάντηση γονέων – προπονητών για να μιλήσουμε για το τετράμηνο που μας πέρασε!
Η συνάντηση απευθύνεται κατά κύριο λόγο στους γονείς που έχουν κάποιο συγκεκριμένο θέμα να συζητήσουν με τους προπονητές των παιδιών τους, ενώ αφορά μόνο στα παιδιά που μπαίνουν στην πισίνα μόνα τους, δηλαδή χωρίς τη συνοδεία των γονέων, σε όποιο χώρο κι αν κολυμπάτε!
Πώς λοιπόν θα μπορέσω να βοηθήσω το παιδί μου στο θέμα που αντιμετωπίζει κολυμβητικά; Πως θα ενδυναμώσω την κολυμβητική του πορεία και εξέλιξη; Έχει κάποια άρνηση ή είναι κάτι απλό που με τη σωστή καθοδήγηση θα το ξεπεράσει εύκολα και ευχάριστα; ποιους στόχους θέτουμε για το νέο τρίμηνο και πως τα πήγαμε στο τετράμηνο που πέρασε;
Αυτά και πολλά ακόμη θα συζητήσουμε σ’ αυτήν τη συνάντηση γονέων και προπονητών!
Οι συναντήσεις είναι ιδιαίτερα σημαντικές, καθώς θα μπορούμε να παίρνουμε από κοινού πολλές χρήσιμες πληροφορίες για να υποστηρίξουμε τα παιδιά αποτελεσματικότερα. Κάθε εκπαιδευτικός κύκλος τριμήνου θα κλείνει και με μία συνάντηση γονέων προπονητών. Συνολικά θα γίνονται 3 συναντήσεις με το κλείσιμο του κάθε τριμήνου.
Σημαντικές σημειώσεις
ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΣΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12
Μπορείτε να κλείσετε το ραντεβού σας για την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019 και ώρες 10:00-14:00 στην Καλαμαριά με τον εκάστοτε προπονητή σας έως την Παρασκευή 20/12, στα παρακάτω links:
![Άγγελος Αρχοντίκης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2018/12/MG_0211_sm.jpg)
Άγγελος Αρχοντίκης
![Αυγή Χούρλια](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2018/12/MG_0249_SM.jpg)
Αυγή Χούρλια
![Ηλίας Ρωσσιάδης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2018/12/MG_0236_sm.jpg)
Ηλίας Ρωσσιάδης
![Κατερίνα Παρασκευοπούλου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2018/12/MG_0275_sm.jpg)
Κατερίνα Παρασκευοπούλου
![Βούλα Ταυρίδου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/03/ΒΟΥΛΑ-ΤΑΥΡΙΔΟΥ_MG_0113_SM.jpg)
Βούλα Ταυρίδου
![Δημήτρης Παπαντωνίου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2018/12/MG_0320_sm.jpg)
Δημήτρης Παπαντωνίου
![Μαρία - Άσπα Στράτου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2018/12/MG_0353_sm.jpg)
Μαρία - Άσπα Στράτου
![Στέλιος Μακρυδάκης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/02/MG_0394_sm.jpg)
Στέλιος Μακρυδάκης
![Γιάννης Τσέφλιος](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/08/MG_0302_sm.jpg)
Γιάννης Τσέφλιος
![Στράτος Σαββουλίδης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/10/stratos_sm.jpg)
Στράτος Σαββουλίδης
![Πάνος Κουκουλής](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/10/panos_sm.jpg)
Πάνος Κουκουλής
![Δημήτρης Ραφαηλίδης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/10/rafailidis_sm.jpg)
Δημήτρης Ραφαηλίδης
![Θεοδώρα Νικολοπούλου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/12/P11805161_theodora_sm.jpg)
Θεοδώρα Νικολοπούλου
![Τάνια Κωνσταντινίδου](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/09/tania_sm.jpg)
Τάνια Κωνσταντινίδου
![Σπύρος Γιώτης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/12/P11805301_spyros-giotis_sm.jpg)
Σπύρος Γιώτης
![Γιώργος Φάζος](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/12/P1180546_fazos_giosrgos_sm.jpg)
Γιώργος Φάζος
![Παύλος Ιωαννίδης](https://posts.ixthys.gr/wp-content/uploads/2019/12/P11805331_pavlos_ioannidis_sm.jpg)