Ιχθείς Summer Camp by the Sea!!!
Φέτος οι Ιχθείς φέρνουμε το Survivor στην Επανωμή!!!
Φέτος οι Ιχθείς φέρνουμε το Survivor στην Επανωμή!!!
Το πιο σούπερ, καλοκαιρινό πρόγραμμα αθλοπαιδείας, επανέρχεται ακόμη πιο δυναμικά για παιδιά 4 ετών και άνω (χωρίς γονείς), ΠΑΝΤΑ με κύρια εφόδια την ασφάλεια, την εν -συναίσθηση και την ψυχαγωγία!
Σε ένα υπέροχο beach bar στον Ποταμό Επανωμής – ιδιαίτερα kids – friendly – το Carousel, θα περάσουμε μαζί με τα πιτσιρίκια μας, τις 2 πρώτες εβδομάδες του Ιουλίου!
Καθημερινά εκτός Σαββατοκύριακου, τα παιδιά θα παραλαμβάνονται το πρωί (χωρίς γονείς), από κεντρικά σημεία της πόλης. Όλοι μαζί θα πηγαίνουμε στη θάλασσα για παιχνίδι εντός κι εκτός νερού και το μεσημέρι θα επιστρέφουμε φαγωμένοι, στεγνοί, και γεμάτοι χαρά – αλλά λίγο κουρασμένοι – στον τόπο παραλαβής.
Το πρόγραμμα ξεκινάει τη Δευτέρα 3 Ιουλίου και ολοκληρώνεται την Παρασκευή 14 Ιουλίου, ενώ περιλαμβάνει μεταφορά, δημιουργική απασχόληση – ψυχαγωγία – άσκηση, κολύμβηση στη θάλασσα και φαγητό.
3/7/17 – 7/7/17
10/7/17 – 14/7/17